Založ si blog

Prezident a politika ?

Prezident a politika ? Bezškrupulózny, bezcharakterný, arogantný, nemúdry, bez charizmy ešteprezident, daňový podvodník, podvodom zvolený za prezidenta sa pasuje za najväčšieho demokrata v našej republike a znova kritizuje súčasnú vládu. Človek, ktorí pre svoje dokázané prešľapy, úžerníctvo, prekročenie volebných nákladov v prezidentskej kampani, zistených vo výške zatiaľ 700 tis. Eur v kauze nadmerného odpočtu za nedaňové ale svoje volebné náklady, uplatňované na DÚ vo výške nadmerného odpočtu 140 tisíc Eur nie je demokrat. Daňoví úradníci pri kontrole tento odpočet nepriznali. Obžalovaný z nákupu ukradnutého pozemku mal byť radšej ticho a pozemok v tichosti vrátiť. V tej kauze ukradnutého pozemku sa navyše zistilo, že pozemok , ktorý bol ešte v januári 2018 vedený v katastri pod jedných číslom parcely ako celok 1,2 ha, už pred zasadaním súdu 18,5,2018 bol rozdelený na tri parcely s inými číslami./Zdroj Plus 7 dní/. Žalujúcemu to sťažilo situáciu, musí doložiť žalobu o nové skutočnosti. S podvodmi tuším sa u ešteprezidenta neprestane a neprestane. Tí jeho poradcovia v záujme seba ho dostanú do takého bahna, že sa z neho už nevyškrabe nikdy. Ale hlavne, že majú zabezpečené nadštandartné príjmy z prezidentskej kancelárie. A zrejme sa na neho prisajú aj v prípade vstupu do politiky, na ceste volieb do NR , ešteprezident to už avizoval.

A na TV Markíza sa náš zatiaľ ešteprezident nechal počuť vraj expremier Fico bráni politike aby sa konečne dostala ďalej. Kde ďalej ešteprezident nepovedal. Možno myslel, že k ešte väčšej servilnosti voči EU, NATO,/ktorým sme sa vstupom do týchto spolkov zaviazali poslušnosťou / USA, sorosvládkam a ich cieľom znefunkčniť orgány štátu. Toho štátu, ktorý je konečne po 30 rokoch v pomerne dobrej kondícií, s najnižšou nezamestnanosťou po roku 1989 ,s relatívne dobrým sociálnym systémom, s fungujúcou políciou ,ešte s funkčným zdravotníctvom, školstvom , ešte fungujúcim dôchodkovým zabezpečením. Odstrániť terajšiu vládu sa snažia len zapredanci, zradcovia národa, alebo milionári, s kúpenými novinármi a sorosvládkami, ktorým vadí, že vláda sa snaží rôznymi zákonnými opatreniami voči podvodníkom napĺňať štátnu kasu daňami, včítane DPH. Lebo aby bolo na zdravie, školy, cesty, sociálne veci, na štátnu správu, na obranu, na kultúru, na podporu poľnohospodárstva sú dane hlavným zdrojom príjmov. Lebo z inými zdrojmi počítať nemôže. Priemysel ako taký včítane zlatých vajec ako elektrárne, plynárne ale i služby ako banky, poisťovníctvo už z 90 % vyvážajú zisky do zahraničia, poľnohospodárstvo zabezpečuje našu sebestačnosť len asi na 30-40 % ako pred rokom 1989 a aj napriek fondom z EÚ má veľmi nízku ziskovosť.

Od samého vstupu pána Fica do politiky sa oproti nemu vytvorila široká koalícia nielen pravicových politických strán, ale najmä zbohatlíkov, ktorí zistili, že sa Fico a jeho strana nedá kúpiť. Museli preto kupovať ďalších chtivých ísť do politiky, vytváraním strán, ktoré boli nimi motivované vyhrať voľby. Preto každá strana, ktorá tvrdí, že so Smerom nikdy do vlády nepôjde je kúpená. Nepomohlo ani ďalšie strany neuspeli ako si to zbohatlíci naplánovali. Smer voľby do národnej rady vyhrával. Bolo treba zväčšiť koalíciu proti a preto novinári a sorosmédia pomáhajú ako diví. Niečo za niečo. Vy nám pomôžete proti Ficovi, my vám s finančnými problémami Vašich vydavateľstiev. Ruka ruku umýva. A tak sa vymýšľali, domýšľali kauzy, ktoré mali vládu Smeru skompromitovať. Opoziční politici vynášali na svetlo neúplné informácie /často už vyšetrované políciou/, či vycucané z úradných dokladov zverejňovaných vládnymi úradmi. Investigatívni novinári im dodávali pre „čítajúce ovce“ šmrnc prepojenia s vládou, dávali to bez overovania pravdivosti do obehu, z každej pseudokauzy vyrobili aj 4-5 článkov obracaných v novinách zo všetkých strán. Protivládna masirovačka mozgov obyčajných ľudí bola denne v tlači, v televiziach, rozhlasoch, až to prepískli a ľudia /nie ovce/ sa začali viac venovať tým trubadúrom ktorí to zverejňovali a nie tými na ktorých boli nasmerované pseudokauzy. Najmä i preto, že nikdy tie medializovane podvody neboli dokázané.

Zbohatlíkom a podvodníkom ako je i Matovič a spol. vadí najmä Smerom riadená polícia, vyšetrujú sa vratky DPH, prepojenie na rôzne biele kone, neplatenie daní. Legislatíva ktorá bola schválená už nedovoľovala v takom objeme dopĺňať zdroje zbohatlíkom ako za čias slovenského Klondyke po roku 1989, kedy podvody, krádeže, vraždy boli na dennom poriadku. Slovensko sa konsolidovalo a to mnohým nevyhovuje. Treba to rozbiť. Treba ešte doprivatizovať všetko nad čím štát drží ochrannú ruku. Lebo ak nejaké odvetvie zbohatlíkom nejde, priškrtili sa mu peniaze, treba presedlať na také ktoré budú ziskové vždy, lebo pre obyvateľstvo sú životne dôležité. Také boli elektrárne, vodárne, plynárne, poisťovníctvo, telekomunikácie, banky, média a ešte sú teplárne, zdravotná poisťovňa, časť zdravotníctva a rôzne služby pre obyvateľstvo. A treba vymeniť, dostať pod svoje paprče políciu, prokuratúru, súdnictvo, kde možno už aj nejakých kúpených adeptov majú, aby sa čo bolo už nevyšetrovalo. A ešte mi nedá spomenúť smrť dvoch mladých ľudí, ktorou sa sorosvládky, novinári, opoičnici a ešteprezident denne oháňajú. Svojim vyjadrovaním sa a konaním bránia vo vyšetrovaní vraždy. Čoho sa boja, najskôr toho čo polícia zisti. Že nie to čo tu denne omieľali novinári o talianskej mafií v poľnohospodárstve prepojenej vraj na Smer, okdiaľ mal vraj pochádzať vrah. Ale vraha nájdu niekde inde, možno v spoločnosti novinárov, sudcov, bývalých alebo súčasných mafiánov, alebo v ešteprezidentovej minulosti. Buďme trpezliví, nechajme políciu pracovať, pravda sa vždy nakoniec ukáže.
Bibina.

Aj zradcovia sú len ľudia.

18.09.2019

Ku strane MOST HÍD a jeho predsedovi Bugárovi som písala dva blogy. Rodina nadovšetko a Vydierač udáva svoju vyhliadnutú obeť. Teraz chcem tieto blogy doplniť. Čo musí urobiť Bugár do volieb, viac »

Slniečko na poludnie, má milá vyprovoď mne. .. .. .

01.07.2019

Slniečko na poludnie, má mila vyprovoď mne...... Melódia tejto a i iných ľudových i cirkevných piesni mi od rána znejú v podvedomí. Je to dôsledok atmosféry zo včerajšieho dňa. I v našej viac »

Vydierač udáva svoju vyhliadnutú obeť ako „vraj vydierača“.

26.02.2019

Lebo ako môžeme chápať to, čo stvárali pánovi Ficovi po ohlásení jeho kandidatúry na ústavného sudcu, resp. predsedu ústavného súdu. No jedným slovom vydieranie a to v priamom prenose. viac »

británia anglicko kamión telá migranti Grays weterglade polícia

V kamióne v Kente objavila polícia deväť ukrývajúcich sa migrantov

23.10.2019 22:13

V priemyselnom parku Waterglade v meste Grays v susednom grófstve Essex bolo v stredu v kamióne nájdených 39 tiel.

Izrael Reuven Rivlin  Benny Ganc

Izraelský prezident poveril zostavením vlády Bennyho Ganca

23.10.2019 21:22

Premiérovi Netanjahuovi sa pokus o zostavenie vlády nepodaril. Ak to nevyjde ani Gancovi, je pravdepodobné, že prezident vypíše nové voľby.

úrad ochrana oznamovateľov korupcia

Komisia ukončila výsluch uchádzačov na post šéfa protikorupčného úradu

23.10.2019 18:30, aktualizované: 18:44

Komisia musí podľa zákona zaujať k jednotlivým kandidátom stanovisko do 15 dní od ukončenia ich vypočúvania.

Trenčín

Štát nechal viac ľuďom, mestá hrozia zvýšením daní z nehnuteľnosti

23.10.2019 16:53

Väčšina miest na Slovensku bude musieť zvýšiť dane a poplatky, aby tak vykryla výpadky príjmov aj zo zvýšenia nezdaniteľnej časti ľuďom, tvrdí Únia miest.

biba

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 85
Celková čítanosť: 141832x
Priemerná čítanosť článkov: 1669x

Autor blogu

Kategórie